2020-12-23

„Łowcy nagród”: Małżeństwa, które mierzą bardzo wysoko

0

Oto uczestnicy świątecznego odcinka, którego emisja w sobotę 26 grudnia o godz. 10:00. Bożena i Tomasz wkrótce się przeprowadzają, więc ich motywacja do zdobycia jak największej liczby nagród jest niezwykle duża. Ale Anna i Aleksander także chcą wynieść z programu „Łowcy nagród” masę upominków, szczególnie że mają wsparcie ukochanych dzieci.

Oglądaj Łowcy nagród online na IPLA.TV.

Bożena i Tomasz
RODZAJ DUETU: Małżeństwo
O PARZE: Pan i Pani Winylowa. Nazwa pochodzi od wydawnictwa muzycznego, którego Tomek jest właścicielem. Przez wiele lat kolekcjonował i handlował płytami winylowymi. Bożenka wspiera Tomka w jego działalności. Pełni rolę coacha nowych talentów muzycznych. Uwielbiają podróżować. W programie będą walczyć o samochód! Wkrótce czeka ich przeprowadzka do większego mieszkania, więc mają silną motywację do zdobywania nagród.
PODZIAŁ RÓL: Tomasz odpowiada na pytania, Bożena zdobywa nagrody

Anna i Aleksander
RODZAJ DUETU: Małżeństwo
O PARZE: Rodzice Zenka i Jurka, którzy są ich największymi kibicami! Poznali się na portalu randkowym i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dzięki dzieciom odkrywają nowe hobby, ale najbardziej w świecie uwielbiają podróżować. Ania potrafi zrobić coś z niczego, skręcić meble, a nawet naprawić auto!
PODZIAŁ RÓL: Aleksander odpowiada na pytania, Anna zdobywa nagrody

Oglądaj odcinek 22:

Łowcy nagród codziennie o godz. 19:00 na antenie kanału Super Polsat oraz w IPLA.TV.

Zobacz także:
Krzysztof Ibisz o kulisach teleturnieju „Łowcy nagród”
Wiktoria Gąsiewska: „Łowcy nagród” to wielkie emocje

Komentarze
© Super Polsat 2021