2020-11-26

Oto pierwsi „Łowcy nagród”. Poznaj bohaterów teleturnieju!

0

Start nowego show 27 listopada o godz. 19:00 na antenie kanału Super Polsat. Do walki o nagrody stanęły dwie pary: polsko-chorwackie małżeństwo Sylwia i Vjekoslav oraz narzeczeni Anna i Paweł. Jak sobie poradzili z pytaniami i uciekającym czasem? Odpowiedź w pierwszym odcinku programu „Łowcy nagród”.

Oglądaj Łowcy nagród online na IPLA.TV.

Sylwia i Vjekoslav 
RODZAJ DUETU: Małżeństwo
O PARZE: On Chorwat, ona Polka. Poznali się w pociągu do Poznania podczas Euro 2012, dziesięć miesięcy później wzięli ślub! Vjeko to były piłkarz i zagorzały kibic piłkarski. Ma uprawnienia do sędziowania futsalu. Kocha oglądać skoki narciarskie. Sylwia to z kolei to artystyczna dusza, która przez dziewięć lat śpiewała i tańczyła w zespole wokalno-tanecznym.
PODZIAŁ RÓL: Sylwia odpowiada na pytania, Vjeko zdobywa nagrody

Anna i Paweł
RODZAJ DUETU: narzeczeństwo
O PARZE: Była kolizja - przyczyna, i skutek - związek! Sędziują i rządzą na zmianę, w życiu i na boisku. Uwielbiają ryzyko - nie boją się wyzwań. Ich największe pasje to piłka nożna, biegi długodystansowe i wycieczki górskie. Zawsze stawiają na aktywny wypoczynek. Zaczęli budowę wymarzonego domu, więc każda rzecz, która mogłaby być częścią wyposażenia, sprawi im wiele radości
PODZIAŁ RÓL: Ania zdobywa nagrody, a Paweł odpowiada na pytania, ale przewidują zmianę

Oglądaj odcinek 1:

Łowcy nagród od piątku do niedzieli o godz. 19:00 na antenie kanału Super Polsat oraz w IPLA.TV.

Zobacz także:
Krzysztof Ibisz o kulisach teleturnieju „Łowcy nagród”
Wiktoria Gąsiewska: „Łowcy nagród” to wielkie emocje

Komentarze
© Super Polsat 2020