2020-10-19

„Łowcy nagród” od 27 listopada na antenie Super Polsatu

0

W roli prowadzących nowy teleturniej Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska. O czym jest show? Jakie są jego zasady? Kto weźmie w nim udział? Emocje będą ogromne! „Łowcy nagród” od piątku 27 listopada na antenie stacji Super Polsat.

„Łowcy nagród” (oryginalny tytuł programu to „Raid the Cage”) to niezwykle emocjonująca rozrywka, która gromadzi rzesze fanów na całym świecie. Łączy w sobie elementy quizu z coraz trudniejszymi pytaniami oraz pozwala wykazać się zawodnikowi sprawnością fizyczną, refleksem i strategią. W programie mamy dwóch graczy. Jeden odpowiada na pytania, żeby zdobyć czas, a drugi biega po klatce, zbierając zgromadzone tam nagrody rzeczowe.

W każdej z edycji jest dwoje prowadzących: jeden zadaje pytania, drugi dopinguje zawodnika w klatce z nagrodami. Tu podział ról jest jasny - pytania zadaje mistrz i absolutny rekordzista jeśli chodzi o prowadzenie teleturniejów w Polsce - Krzysztof Ibisz. Autorytet Krzysztofa pomaga widzom w skupieniu nad odpowiedziami. Żywiołowa i debiutująca w tej roli Wiktoria Gąsiewska dopinguje biegających w klatce zawodników. To ona podpowiada, ile zawodnik ma jeszcze czasu. Emocje będą sięgały zenitu, ponieważ zawodnicy mają o co walczyć. Będą to nagrody pieniężne, samochód, czy sprzęt AGD.

„Łowców nagród” można obejrzeć na dwóch antenach – Super Polsat oraz Polsat Rodzina. Format jest zaplanowany na weekendy i tak Super Polsat rozpocznie emisję teleturnieju w piątek 27 listopada o godz. 19:00, a kolejne odcinki widzowie zobaczą w sobotę oraz niedzielę. Do Polsat Rodzina zapraszamy od 30 listopada (poniedziałek i kolejno wtorek, środa) na godz. 22:00.

Producentem teleturnieju jest Tako Media, a całość wyreżyserował Michał Musiał.

  

Łowcy nagród od 27 listopada od piątku do niedzieli o godz. 19:00 na antenie kanału Super Polsat oraz w IPLA.TV.

Komentarze
© Super Polsat 2020