2020-10-19

„Łowcy nagród” na antenie Super Polsatu od 13 listopada

0

Nowy teleturniej, który prowadzą Krzysztof Ibisz i Wiktoria Gąsiewska. O czym jest show? Jakie są jego zasady? Kto weźmie w nim udział? Emocje będą ogromne! „Łowcy nagród” od piątku 13 listopada na antenie stacji Super Polsat.

„Łowcy nagród” (oryginalny tytuł programu to „Raid the Cage”) to niezwykle emocjonująca rozrywka, która gromadzi rzesze fanów na całym świecie. Łączy w sobie elementy quizu z coraz trudniejszymi pytaniami oraz pozwala wykazać się zawodnikowi sprawnością fizyczną, refleksem i strategią. W programie mamy dwóch graczy. Jeden odpowiada na pytania, żeby zdobyć czas, a drugi biega po klatce, zbierając zgromadzone tam nagrody rzeczowe.

W każdej z edycji jest dwoje prowadzących: jeden zadaje pytania, drugi dopinguje zawodnika w klatce z nagrodami. Tu podział ról jest jasny - pytania zadaje mistrz i absolutny rekordzista jeśli chodzi o prowadzenie teleturniejów w Polsce - Krzysztof Ibisz. Autorytet Krzysztofa pomaga widzom w skupieniu nad odpowiedziami. Żywiołowa i debiutująca w tej roli Wiktoria Gąsiewska dopinguje biegających w klatce zawodników. To ona podpowiada, ile zawodnik ma jeszcze czasu. Emocje będą sięgały zenitu, ponieważ zawodnicy mają o co walczyć. Będą to nagrody pieniężne, samochód, czy sprzęt AGD.

„Łowcy nagród” będzie emitowany na dwóch antenach - Super Polsat oraz Polsat Rodzina. Format jest zaplanowany na weekendy. Super Polsat rozpocznie emisję teleturnieju w piątek 13 listopada o godz. 19:00, a kolejne odcinki widzowie zobaczą w sobotę oraz niedzielę. Do Polsat Rodzina zapraszamy od poniedziałku 16 listopada (kolejne odcinki we wtorek i środę) o godz. 22:00.

Producentem teleturnieju jest Tako Media, a całość wyreżyserował Michał Musiał.

Teleturniej „Łowcy nagród” od piątku 13 listopada na antenie Super Polsatu.

 
Komentarze
© Super Polsat 2020